QR Kod ile Online Menü, Sipariş ve Garson Çağrı Sistemi

Plaj, Pavillion ünitelerinden sipariş alma süreci zahmetli ve zaman alır. Mevcut teknolojiler sorunu tam çözemediği gibi, cihazların maliyet ve bakımları ayrı sorunlar getirmektedir.

Günümüzde internete bağlı akıllı telefonu olmayan kişi kalmadı diyebiliriz. DigyBares ile Müşterileriniz kendi cep telefonları ile Plaj veya Pavillion ünitelerinden Sipariş Verebilir veya Garson Çağırabilir.  Garsonlarınız, Tablet Pc, Cep Telefonu veya Akıllı Saatten Çağrı Talebi veya Siparişleri görebililir ve yönetebilir.

QR Garson Çağrı Sistemleri

Sistem Özellikleri ve Avantajları

  • Plaj şemsiyesi ayağına veya Pavillion direğine takacağınız Krom veya Phleksi bir QR kod Etiketi yeterlidir. Dilerseniz RF Butonla birlikte kullanılabilir.
  • Müşterileriniz kendi cep telefonları ile QR kod okutarak Garson çağırabilir veya online menünüzden sipariş verebilir. Aplikasyon değildir, Yükleme gerektirmez, tüm Android veya Iphone telefonlarda çalışır.
  • Menünüzü biz hazırlıyoruz.  Siz istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.
  • Menü çok dillidir,  Türkçe-İngilizce-Almanca-Rusca-Farsça-Arapça-İspanyolca-Fransızca
  • QR da Menü Adresi ve Plaj Şemsiye veya Pavilion Numarası yer almaktadır. Bu sayede Hangi üniteden çağrı veya sipariş aldığınız bileceksiniz. Gelen Çağrı veya Siparişleri Android Telefon-Tablet, Bilgisayar veya Akıllı Saatten görebilirsiniz.

Android Telefon Garson App.
Gelen Çağrı ve Siparişleri anında PUSH bildirim veya SMS olarak alabilir

Sipariş Alma Saati

Android SAAT Garson App.
Gelen Çağrı ve Siparişleri anında PUSH bildirim veya SMS olarak alabilir

Akıllı Bileklik Garson App.
Gelen Çağrı ve Siparişleri anında PUSH bildirim veya SMS olarak alabilir

DIGYWEB
DIGYSPA
Menü