SPA profesyenelleri ve yazılım uzmanlarınca geliştirilen DigySpa şehir veya otel SPA işletmeleri için çağa uygun online menü çözümüdür. Digyspa, tüm cihazlarınızda ve işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır.
Digy Global firmasının çoklu dilde veri hizmeti dahil olarak oluşturduğu DigySPA, spa işletmelerine veri bankasından bakım, masaj ve ürünleri seçip, fiyatlarını belirleyip hızlaca kendi online menülerini oluşturmalarını sağlamaktadır.

200 den fazla Bakım ve Masaj, 2000 den fazla ürün, 10 marka, Resimler, videolar, en az 4 dilde ( Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusca) açıklamalar… Menünüzü biz hazırlıyoruz, siz kullanıyorsunuz.

spa menu

Sadece Menü olarak kullanabileceğiniz gibi; istediğiniz takdirde Online Satın Alma seçeneğini aktif edebilirsiniz. Bu sayede müşteri, ister evinden, ister yolda isterse otelinden tüm ürün ve hizmetleri satın alabilir.
Spa Menünüzü, Tablet, PC, web siteniz, otel odalarına koyacagınız QR kodlu küçük bir flyer ile müşterilerinizin kendi cihazlarından müşterilerinizin erişimine açabilirsiniz.
Dilediğiniz kadar çeşitte bakım, masaj ve ürünü sunabilirsiniz.  Resim ve videolarla daha fazla bilgi verip daha etkili sunum yapabileceksiniz. Fiyatlarınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Spa Menu
Lüks Spa Menü
DIGYWEB
DIGYPANOROMA