DigyContact Telefon Rehberi

Konaklayan müşterilerinizin “Adı+Soyadı+OdaNo+Giriş-Çıkış Tarihi+Dili+Mobile Telefonu”  çep telefonunuzun rehberi ile anında senkronize oluyor.

DigyContact Whatsapp

DigyContact Web App üzerinden önceden hazırladığınız Mesajları, Kişiye Özel olarak ve Müşterinin Konuştuğu Dilde Hızlıca Whatsapp tan gönderebilirsiniz.

DigyContact Hazır Mesaj

Giriş Yapan, Konaklamakta olan veya bugün çıkacak müşterilerinize Whatsapp üzerinden önceden hazırlanmış mesaj, anket, link… hızlıca gönderebilirsiniz.

Digycontact ile otelde konaklayan veya x gün sonra gelecek veya xx gün önce ayrılmış müşterilerinizi Google Contacts ile entegre ederek, whatsapp-viber gibi uygulamalar üzerinden haberleşmenizi sağlar.
Konaklayan Otel Müşterinizle iletişiminizi günümüzün yaygın kullanılan aplikasyonları ” Whatsapp, Viber…” ile entegre ediyor.

DigyContact Messenger

DigyContact Avantajları

  • Sizin ve müşterinizin ortak kullandığı tüm aplikasyonlardan haberleşebilirsiniz, Whatsapp, Viber, Telegram…
  • Dilediğiniz sayıda personeliniz işletme veya kendi cep telefonlarında yer alan adres defterinde konaklayan müşteri bilgilerine ulaşabilir.
  • Otelde konaklayan müşterileriniz, Oda no, Adı, Soyadı, Dili, Geliş Tarihi, Ayrılış tarihi bilgisi ile Google Contacts ile entegre edilir.
  • Digycontact Web Panelinden hazır mesajlar göndermek çok kolay. Türkçe Konuşan, xx.xx tarihinde gelen müşterilere Hoşgeldin mesajı hızkıca gönderebilirsiniz.
Fidelio Mobile Whatsapp
sedna otel mobile whatsapp
Elektra Otel Mobile
AsyaSoft Otel Yazılımı
DIGYFOODY
DIGYINFO